Sale!

Винний келих Шкала сп’яніння (Шалена імператриця)

349.00  299.00 

А у тебе бувало, що ти начебто п’єш мало, начебто навіть твереза, а потім “бах” і ти не знаєш, яким дивом опинилася на дивані в пальто і чоботях? У всіх дівчаток таке бувало, тому що на те ми й дівчатка, щоб веселитися до переможного кінця і стрілок на колготках. Якщо ти ще та шалена імператриця, але все ж бажаєш контролювати рівень алкоголю в своєму організмі, тоді цей келих для тебе.

Він ненав’язливо нагадає тобі, що шлях від королеви танцполу до сильної і незалежної жінки, яка перебуває в епіцентрі будь-якого барного скандалу, дуже короткий і простий. Цей келих для справжніх шльондр і дурисвіток, які живуть на повну котушку і намагаються встигнути все і відразу. Впізнала себе в цьому описі? Окей, тоді швидше клікай “купити” і біжи в магазин купувати вінішко.

 • Опис

  Рисунок нанесен методом горячей деколи, поэтому смело суй бокал в посудомоечную машинку.
  Объем: 380 мл

  А у тебя бывало, что ты вроде бы пьёшь мало, вроде бы даже трезвая, а потом “бах” и ты не знаешь, каким чудом оказалась на диване в пальто и сапогах? У всех девочек такое бывало, потому что на то мы и девочки, чтобы веселиться до победного конца и стрелок на колготках.
  Если ты ещё та шальная императрица, но всё же желаешь контролировать уровень алкоголя в своём организме, тогда этот бокал для тебя. Он ненавязчиво напомнить тебе, что путь от королевы танцпола до сильной и независимой дамы, которая находится в эпицентре любого барного скандала, очень краток и прост.
  Этот бокал для настоящих оторв, которые живут на полную катушку и пытаются успеть всё и сразу. Узнала себя в этом описании? Окей, тогда скорее кликай “купить” и беги в магазин закупать винишко.

   

 • Відгуки (0)

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Винний келих Шкала сп’яніння (Шалена імператриця)”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *