Солевая машинка

329.00 

Дитячий розвиваючий конструктор Солікар – автомобіль працює на солоній воді.
Солікар – автомобіль працює на солоній воді. Цей розвиваючий конструктор знайомить дитину з новим видом чистої енергії, розвиває моторику рук і логічне мислення. Вибравши такий подарунок, ви даруєте задоволення від веселої гри і одночасно знайомите дитину з основами фізики.
Вага 0.095 kg
Розміри 20.5 × 15.5 × 4.5 cm
Вік від 10 років

 • Опис

  Автомобіль їде завдяки енергії солоної води. Модель з серії іграшок “Збери сам”. Діти спочатку повинні скласти автомобіль з деталей:
  -паливний модуль;
  -пластикові елементи;
  -металевий вал;
  -мотор.
  Паливний модуль є джерелом чистої енергії. Він складається з повітряного катода, нетканого матеріалу і магнієвого листа. Призводить мотор в рух завдяки фізичній явищу – “електроліз”. Тому, з конструктором не тільки весело грати, завдяки йому діти починають цікавитися навколишнім світом з точки зору фізики.

  Наступний крок гри з машинкою – привести її в рух. Для цього потрібно зробити розчин солоної води (детально описано в інструкції). Всього кілька крапель води в потрібний відсік – і автомобіль безперервно рухається до 15 хвилин. На одному магнієвому аркуші автомобіль їздить 4-5 годин. Всього магнієвих листів в ігровому наборі 3 шт. Для зупинки машинки потрібно вийняти паливний модуль.
  Комплект включає:
  -рамки з пластиковими елементами – 2;
  -невеликий двигун з коннекторами;
  -шестерня і вал – 1;
  -круглий вал – 1;
  -магнієві пластини – 3 шт;
  -лист нетканого матеріалу;
  -металевий лист;
  -піпетка.

 • Відгуки (0)

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Солевая машинка”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *