Скретч постер з мультфільмами My Cartoons Poster в тубусі

450.00 

Скретч постер з мультфільмами CARTOONS Poster – відмінна ідея подарунка для дитини і дорослого. Стильний презент не дозволить власникові занудьгувати – обирайте кращі мультики з максимальними рейтингами IMDb і проводьте дозвілля з максимальним задоволенням. Вам більше не доведеться шукати мультик, обираючи з сотень пропозицій – просто зітріть скретч шар і занурюйтесь в казкові події.

Вам буде доступно 129 мультфільмів, подивившись які, ви зможете поставити оцінку за допомогою милих емоджі стікерів. Подаруйте дитині можливість оцінювати твори мультиплікаційних студій і висловлювати свою думку про сюжет за допомогою смішних смайликів.

Дитячий скретч плакат з мультфільмами виконаний в лаконічному стилі, тому він стане відмінним доповненням дитячій кімнаті. Такому подарунку, напевно, знайдеться місце в кімнаті дівчаток і хлопчиків.

До того ж, вся інформація на постері викладена англійською мовою – це відмінний шанс зробити перші кроки у вивченні іноземної мови або ще раз потренуватися в перекладі.

Комплектація постера дозволяє в повній мірі використовувати всю його функціональність – в комплекті ви знайдете: сам скретч постер з популярними мультфільмами, подарунковий тубус, набір стікерів, медіатор для стирання скретч шару, фетр і кнопки для фіксації презенту на стіні.

В повний подарунковий комплект входять:

• постер (41х61 см)

• подарунковий тубус (44х6 см)

• кнопки для кріплення постера на стіну

• набір стікерів

• медіатор для стирання скретч шару

• фетр