Сет для віскі Boss Crystal “РІК БИКА”, графин, 4 склянки, срібло

4,650.00 

Набір для віскі BOSS CRYSTAL є ексклюзивною розробкою італійських майстрів спеціально для компанії PRESENTA.
Набір виготовлений вручну з кришталю і декорований накладками, покритими сріблом проби 925.
Накладки виконані по унікальному дизайну лімітованої серії “BULL”

Характеристики:
Кількість: 6 келихів, платина, срібло, золото.

Будь гордим, як орел! Орел – найважливіший символ правителів і воїнів. Асоціюється з величчю, відвагою, духовним піднесенням, орел уособлює перемогу, гордість, споглядання, стратегію. У християнській іконографії орел асоціюється з піднесенням Христа, з сходженням милості Божої і перемогою над злом. Орел по фен-шуй може проникливо поглянути на ваші проблеми і на оточуючих людей. Завдяки своїм гострим очам і висоті польоту орел має стратегічний огляд. Саме тому фен-шуй рекомендує використовувати зображення орла в кабінеті керівника.

Будь сильним, як Бик! Бик – статечний і благородний, уособлює мужність і завзятість, це втілена міць і чоловіча плодючість. Трудяга-бик завжди надійний і сильний помічник, він ставиться з повагою до працьовитим людям, сприяє відкриттю нового бізнесу і отримання вигідної посади. Бик бере на себе відповідальність за бізнес і сім’ю. У фен-шуй Бик є символом довгого і плідного життя, надійної і спокійної сили. За допомогою талісмана Бика можна активізувати здоров’я і процвітання.

Будь мудрим, як сова! Сова традиційно є символом мудрості, це бере свій початок з давніх Афін, де сова була супутницею і атрибутом Богині Афіни. Вважається, що саме ночьюк нам приходять ясні і мудрі думки, тому афіняни обрали символом мудрості саме сову. У наш час сова – частий символ організацій, пов’язаних з освітою, наукою, видавництвом. У військовій символіці сова служить емблемою для розвідувальних підрозділів і військ спеціального призначення.

Будь хитрим, як лис! Лис символізує хитрість, підступність, але також і розум. Хитрість буває дипломатична, військова, комерційна, жіноча, народна і т.д. У таких сферах, як політика, бізнес, конкуренція без хитрості просто не обійтися. Є безліч прикладів зі світової історії, що описують, як хитрість допомогла здобути перемогу не тільки на переговорах, але і в реальній війні. Відомий міф про троянського коня розповідає нам про те, як вождь данайців Одіссей після довгої безуспішною облоги спорудив величезного коня «в подарунок» Афіні. Усередині прийнятого в дар величезного дерев’яного коня сховалися кращі воїни, які вночі перебили охорону і відкрили ворота в Трою.

Будь благородним, як Лев! Повсюдно Льва називають царем звірів, це один символом сили і величі протягом тисяч років. Символізує божественну енергію, царську владу, хоробрість, заступництво і справедливість. Лев – символ королівського могутності, військової перемоги, пильності, стійкості і сили волі. За фен-шуй лев символізує міць, силу, розвиток і авторитет. Він також виступає в ролі захисника від несприятливих енергій, темних сил і негативного вторгнення в будинок.

Будь безстрашним, як вовк! Вовк, в першу чергу, вищий символ свободи і самостійності. Вовк – це і символ безстрашності, в будь-який сутичці вовк бореться до перемоги або до смерті. Образ вовка зв’язується з символікою війни, присвяченій богу війни Марсу, уособлює військову доблесть, захист слабких і вміння бути вождем. У вовків немає такого пороку, як перелюбство, тому вони є символом високої моральності, відданості родині. У фен-шуй вовк символізує воїна-переможця. Інтелект вовка дозволяє уникнути небезпеки від зброї і пасток, фігура вовка на столі керівника сприяє лояльності колег і аналітичного мислення.