Sale!

НАСТІЛЬНИЙ КАЛЕНДАР 2022 – ВСЕЛЕНСЬКА МУДРІСТЬ ВІД ГУСЯ

449.00  415.00 

Особливості настільного перекидного календаря з Гусем на 2022 рік
– 365 малюнків з Гусем від Надьожної,

– іронія, сарказм і 365 приводів пофілосовствувати про життя;

– календар зі змістом та настроєм;

– якісний друк та папір;

– на кільцях, отже не потрібно відривати сторінки;

– стильна подарункова коробка;

– це класний подарунок з перчиком не тільки на Новий рік, але й на будь-яке свято.

 • Опис

  Цей календар не стільки для того, щоб планувати (хоча це також). Цей календар, щоб задумацця. Причому не сам собі, а разом з Гусем, який вже має чорний пояс з всєлєнської мудрості.

  Настільний перекидний календар з Гусем на 2022 рік це, можливо, перший у світі НЕмотиваційний, НЕвеселий календар, де Гусь, з присутньою йому іронією та сарказмом, рубає правду-матку про нашу буденну реальність. Проте якимось чином саме цей календар може підтримати тебе у вирі життя. Може тому, що Гусь завжди говорить те, що інші не наважуються, піднімає незручні теми. Бо король часто голий, але хто скаже?

  Отже, якщо сьогодні день в тебе так собі, то просто знай, що ти не один і таких як ти багато. Й неважливо хто там що пише у тих своїх інстаграмах.

  Календар з Гусем вчасно нагадає, що з двох вибирають те, що нільзя, що успіх — це те шо тобі ніколи не прастять (от і обирай, бути успішним, чи з усіма дружити) і що кожен новий мудак як перший. Послухаєш Гуся, зрозумієш, що ти точно не один. І наче на душі трохи полегшало.

  Отже до твоїх послуг настільний календар, де на кожен день і місяць Гусь стане твоїм майстром Йодою з виживання у цьому світі. Перекидний календар з Гусем не для всіх, бо Гусь далеко не няшка, а його зауваження часом б’ють не в брову, а в око. Він любить провокувати, тож цей календар з Гусем для людей з характером. Іноді він говорить як реаліст, а часом як вразливий песиміст.

 • Відгуки (0)

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “НАСТІЛЬНИЙ КАЛЕНДАР 2022 – ВСЕЛЕНСЬКА МУДРІСТЬ ВІД ГУСЯ”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися…