Мурашина ферма Стандарт Зоряне Небо для початківця

1,179.00 

Акрилова мурашина ферма – унікальний і незвичайний подарунок для дорослого або дитини. Таку ферму можна розмістити як на робочому столі в яскравому офісі або домашньої кімнаті. Цей подарунок не залишить нікого байдужим. Ніщо так не розвиває посидючість і уважність як стежити за мурахами які зайняті щоденною роботою або полюванням на комаха, яке ви їм згодувати. Дізнайтеся про світ мурах вже зараз розміститися мурашину ферму у себе вдома. Діти з великим інтересом будуть доглядати за маленькими вихованцями, а це навчить їх відповідальності і турботи за ким то.

ВАЖЛИВО! Використовуйте для зволоження ферми дитячу воду “Малятко”, “Аква Няня” або дистильовану воду!

Перед заселенням колонії дуже уважно прочитайте Інструкцію! Так як від ваших дій при заселенні колонії в ферму і подальшого догляду за мурахами буде залежати, чи буде колонія розвиватися або загине.

Звертаємо вашу увагу, що ми відправляємо завжди тільки живі і здорові колонії мурах! Після отримання колонії з нової пошти, вся відповідальність за сім’ю мурах лягати виключно на вас. Якщо з якихось причин мурахи гинуть, наш магазин не робить безкоштовну відправку нової колонії і не приймає ніяких претензій. Пам’ятайте, що ми завжди у відповіді за тих, кого приручили.

Комплектація:
Мурашина ферма Стандарт Зоряне Небо;
Середня Колонія мурах (вид Мессорі Структор) від 5 до 10 мурах;
Пінцет для прибирання сміття з арени;
Піпетка для зволоження;
Зерновий запас корму на рік;
Годівниця для корму;
Декоративні камінці (білі);
Декоративні камінці (зелені);
Декоративний пісок (3 кольори);
Декоративне дерево;
Декоративна сходи;
Інструкція.

Артикул: udi_02362 Категорії: ,