Мурашина ферма Смарт Амазонка для початківця

715.00 

Акрилова мурашина ферма – унікальний і незвичайний подарунок для дорослого або дитини. Таку ферму можна розмістити на робочому столі в яскравому офісі або домашньої кімнаті. Цей подарунок не залишить нікого байдужим. Ніщо так не розвиває посидючість та уважність як стежити за мурахами які зайняті щоденною роботою або полюванням на комаху, яке ви їм скорміть. Дізнайтеся про світі мурах вже зараз розместив мурашину ферму у себе вдома. Діти з великим інтересом будуть доглядати за маленькими вихованцями, а це навчить їх відповідальності і турботи за кимось.

ВАЖЛИВО! Використовуйте для зволоження ферми дитячу воду “Малятко”, “Аква Няня” або дистильовану воду!

Перед заселенням колонії дуже уважно прочитайте Інструкцію! Так як від ваших дій при заселенні колонії в ферму і подальшого догляду за мурахами буде залежати, чи колонія розвиватися або загине.

Звертаємо вашу увагу, що ми завжди відправляємо тільки живі і здорові колонії мурашок! Після отримання колонії з нової пошти, вся відповідальність за сім’ю мурах лягати виключно на вас. Якщо з якихось причин мурахи гинуть, наш магазин не робить безкоштовну відправку нової колонії і не приймає жодних претензій. Пам’ятайте, що ми завжди у відповіді за тих, кого приручили.

Комплектація:

Мурашина ферма Смарт Амазонка;
Маленька Колонія мурашок (вид Мессор Структор) до 5 особин + Матка;
Пінцет для прибирання сміття з арени;
Піпетка для зволоження;
Зерновий запас корму на рік;
Годівниця для корму;
Біла галька;
Декоративний пісок (1 пакетик);
Декоративне дерево;
Декоративна сходи;
Інструкція.

Артикул: udi_02392 Категорії: ,