Ламзак (light)

590.00 

Що таке ламзак
А вы ленивый человек? Может трудоголик? Любов найактивнішого приватного підприємця, робочого заводу, лікаря, вчителя та офісного службовця перетворюється в крайню леніву особистість на віддихе. Природа, море, леса, поля, села, берега і навіть ледники володіють вольшебним розслабляючим дійством. Що потрібно кожній стрічці? Правильно – ламзак, власне з голландського переводу, як «ленівий чоловік».

Коли такий ламзак і як він виглядає
Це винахід датується 2010 роком, коли голландський дизайнер Марін Оомен представив його міру. Кресло-мешок, шезлонг, надувна лодка і полноценний диван – ламзаки можна назвати будь-яким із цих слів. Так як ламзак – дизайнерська розробка, то і зроблений він відповідно: компактно, точно, стильно та оригінально. Коли сложен, це невелика сумка або рюкзак розмірами 30-40 см. У розкладеному вигляді і з повітрям всередині – це зручний лежак близько метра в ширині і до двох метрів у тривалість. Попередньо чем ламзак купити учте, що весит до півтора кілограмів.

Розміри лежака: три стандартні (маленькі, середні та великі). Какой выбрать – справа смак і потреба до комфорту. Не комфортно в любому варіанті. Спеціально розроблена синтетична тканина захищена водонепроникним покриттям і стійкою до механічного пошкодження. Конечно, якщо прокалити, терити по асфальту і жеч у кострі, вряд ли вона це підтримує. Но і любому креслу такі навантаження не походять на пользу.

Підтримує диванчик активних дітей, ленівих пляжників та футбольних фанатів з півними тваринами. Головне не перевищувати норму в 250 кг.

В Україні ламзаки тепер доступні в широкій продажі за повним адекватним цінам.

Где використовувати
Купити ламзак і забути про проблему створення уюта на природі, пляжі, балкони, дачні ділянки та навіть у воді. Лежак не займається багатьма місцями у вільному вигляді. Він з легкістю розміщується в багажнику машини або навіть у рюкзаці. Куда брать:

При вилазках на шашликах він послуговується відмінним диваном-підстилкою. Хорошо, якщо ви привикли віддихати одним покриттям. Якщо ви все ще не таскаєте за собою складну столицю, мандал, стульчики для дітей та дітей, облегчіть собі задачу: вибростіте стулю з вікна на Новий рік. Ламзак полноценно заменит их. И даже больше! На нем можна спать!

Для пляжного сезону ламзак – універсальний помічник: ваша підстилка превращается в елегантну лодку. Рибачити конечно в ній не ризикує, а замість надувного матрасу – в самому розгляді. На солнце ламзак висихає в лічені хвилини. Его не нужно стирать, придя домой.

Подумиваете ламзак купити, але ви не знаєте, купіт він сам себе? Ведь пляжний сезон всього 3 місяців, а поразка шашликів і того менше. Якщо у вас є дача, займіться її благоустроєм. Удобний і стильний диванчик українського террасу, участок або навіть величезну гостинну.

Другий варіант – поставте на балкон і насолоджуйтесь видами соседних домів. У кругу друзей приємно курити кальян – локацію можна убудувати там, де захотіть самі, адже існує власний мобільнийлежак.

Ще аргумент у сторону ламзаку купіть: Київ розміщує безліч майданчиків, де проводить пошук любимих фільмів. Кіно під відкритим небом любимое місце сімейних пар, дітей та влюблених. Ідея відмінна, но деньги на оренду пуфов приходить вкласти. А надо ли? Захватите свій компактний диван і почувайте себе як дома.

Як використовувати
Якщо ви вже успішно придбали ламзак, наступний розділ для вашої пользи! Вещиця представляє собою мешок-чулок з прочного матеріалу. Внутри – два відділення. Точніше –два відсека для створення повітряної подушки. Додатковий осек, призначений для підвищення герметичності та захисту в ситуаціях, коли вироби поверталися. При прокаливанні зовнішніх оболочок вийти на повітряне порушення буде непросто. Два фіксатора на горловині з’єднуються разом, щоб надати нужну формулу.

А тепер самоє головне! Насос не нужен. І це прихований секрет, чому його називають «ленівим». Додаткові маніпуляції за надуванням відпадають, плюс не потрібно розширювати силі легких, щоб надати мешок. Достаточно пройти з ним, зачерпнути повітря, покрутитись або пробежать і готово! Закривайте різко, щоб не було утечки. Второй осек надувають аналогічно. Тепер залишилось скласти отриману сосиску пополам і зв’язати краї. Диван готов!

Где і як купити ламзак: Київ представляє безліч фірм та магазинів. Вибирайте якісні товари. Іх можна знайти в магазині оригінальних речей, подарків та сувенірів «Удиви всех». Ваш чудо-лежак ждет вас. Не ленитесь позвать його.
Утримує повітря 4+ годин.

Комплектація: Шезлонг, сумка-мешок
Розмір: У розвернутому баченні: 240 х 75 см. У надутому баченні: 190 х 90 см
Матеріал: болонья PU
Глубина: 10 см
Ширина: 20 см
Висота: 35 см
Вес: 1200 г