Книга Історія Козацтва

3,400.00 

В книзі висвітлюються найважливіші події, пов’язані з історією українського козацтва від часу його виникнення на межі ХV–ХVІ ст. до ліквідації урядом Російської імперії в кінці ХVІІІ — на початку ХІХ ст.
Мова: Українська
Сторінок: 480
Вага: 1,5кг
Формат: 210х270х37(мм)

 • Опис

  В книзі висвітлюються найважливіші події, пов’язані з історією українського козацтва від часу його виникнення на межі ХV–ХVІ ст. до ліквідації урядом Російської імперії в кінці ХVІІІ — на початку ХІХ ст. Особливу увагу приділено найбільш яскравим постатям Війська Запорозького, їх політичній і державній діяльності. Значне місце на сторінках праці відведено міжнародним відносинам українського гетьманату, козацькій ментальності, побуту, бойовому мистецтву, атрибутиці тощо. Певною мірою показана роль жінки в “лицарському” середовищі. Своє яскраве відображення знайшло ставлення до козаків представників різних народів, і володарів іноземних держав, їх сприйняття за межами Батьківщини. Книга розрахована на широке коло читачів.

  Мова: Українська
  Сторінок: 480
  Вага: 1,5кг
  Формат: 210х270х37(мм)

  Оформлення:
  Дане видання переплетено французькою оправою. У виготовленні оправи використано комбінацію натуральних італійських шкір. Передня кришка оправи відтиснена гарячим тисненням золотою фольгою (Leonhard Kurz Germany) та декоровано латунною эмблемою у вигляді першої відомої печатки Війська Запорозького.

 • Відгуки (0)

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Книга Історія Козацтва”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *