Календар Ні дня без гуся

449.00 

Кому подарувати на новий рік 2020 календар «Гусь»?
Календар – це гарна ідея новорічного подарунку для для друзів, колег, рідних та всіх людей з гарним почуттям гумору. Цей перекидний календар не нагадає про зустріч, але щодня даруватиме тобі та твоїм товаришам привід для посмішки.
Більше ніж 366 картинок Гуся з гострими фразочками в одному продукті. Відривний календар для дому та офісу з ілюстраціями, які говорять про всі можливі празнічки, про відвертості, сложності буденності, трішки про дискримінацію, про шкідливі звички і про все, що важливе. Тут є все! Гусь такий, який він є.
Тип Настільний
Вид на кільцях
Рік 2020
Розмір А6

Нет в наличии

Share
 • Описание

  Особливості календаря на 2020 рік :
  Календар “Ні дня без Гуся” – це настільни перекидний календар на кільцях з яскравими ілюстраціями та іронічними написами, в подарунковій коробці.
  Календар з Гусем – безумовний бестселлер попереднього року, в оновленому дизайні, зручному форматі на кільцях. Розпочати його можна в будь-який період року, не відриваючи попередні сторінки.
  Наповнення календаря Гусь :
  Всередині – 366 унікальних ілюстрацій про всі можливі свята та різні життєві сюжети, до болі знайомі нам з вами. Гусь – персонаж, який говорить правду як вона є, говорить живою мовою, часом суржиком і користується шаленою популярністю за щирість і гостринку. Картинки для календаря Gifty « Ні дня без Гуся» були створені Нідією Кушнір (Надьожною). Перегорнувши декілька сторінок — неможливо зупинитись. Гарантуємо!

 • Отзывы (0)

  Отзывы

  Отзывов пока нет.

  Будьте первым, кто оставил отзыв на “Календар Ні дня без гуся”

  Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *