Фотоальбом FIRST BABY ALBUM рожевий

699.00 

FIRST BABY ALBUM – супер подарунок своїй дитині або молодим батькам на baby shower, день народження або просто так. Це справжня книга про перший рік малюка в красивій блакитній обкладинці і подарунковій упаковці.

100 сторінок альбому створені, щоб зберегти на все життя спогади про вагітність, відчуття і переживання батьків, досягнення і зміни малюка кожен місяць, смішні і запам’ятовуються моменти. В альбомі є місце для фото і записів про кожному місяці, листів від батьків, дерева роду, відбитків ручок і ніжок немовляти.

У комплекті є все, щоб заповнювати альбом було цікаво. Стікерами-досягненнями можна відзначати перші «Aгу» і спроби встати. А порожніми стікерами – формувати дерево роду, вписуючи в них ім’я родичів.

Для інстаграмних фото ми додали 12 карток з номерами місяців і кумедними фразами на іншому обороті. А для зручності – куточки для приклеювання фото і конверт, в який можна покласти цінні фото і речі.

деталі:

Розмір: 23х24 см

М’яка обкладинка з покриттям soft touch

Тиснення фольгою – Rose Gold

100 друкованих сторінок

У комплекті: 2 листи куточків для фото (розраховані на 49 фото), 2 листи стікерів, набір з 12 карток для фото, подарункова упаковка

Конверт для цінних речей в кінці альбому

Артикул: orner-1338 Категорія: