Коуч-альбом Мрія за 90 днів

499.00 

Цей коуч-щоденник – це справжня система по втілюванню мрій у реальність, такий собі само-коучинг! 20 хв відвертої розмови з собою щодня за допомогою коуч-щоденника, який проведе тебе по 4-м крокам перетворенню мрії у реальність. Ти побачиш, як з днями ростиме та розвиватиметься твоя мрія! У кожному розділі по 10-12 вправ, ти можеш робити їх по одній кожного дня, або раз у тиждень по 5 на вихідних. Працюючи із коуч-щоденником ти матимеш змогу:

Немає в наявності

 • Опис

  Коуч-альбом “Мрія за 90 днів” – це розмальовка із кращих технік візуалізації та креативних методик побудови та досягнення мрій.
  Де ти зберігаєш свої мрії? Випадкові фрази, забуті сни, замітки в телефоні, рядки на серветках, думки в хвилини світанку? Dreambook допоможе розставити мрії по своїх місцях. Тобі знадобиться 20 хвилин на день або 1,5 години на тиждень, щоб перетворити бажання в мету, а мрію – в реальність.
  Це розмальовка з 42 найбільш ефективними методиками візуалізації, вправ з психології, лідерства та креативних технік. Увесь цей мікс успіху проявляється в процесі малювання – права півкуля без перешкод з боку логіки відкриває твої справжні мрії та підказує шлях до їх реалізації!
  Кожен власник Dreambook отримує у подарунок вебінар Мрійню – 90 хв інтерактивних вправ, роздумів та індивідуальної роботи над баченням життя, проекту або ідеї. Я допоможу вам замагнітити вашу мрію, використовуючи останні знахідки у сфері психології та розвитку креативності!
  Цей щоденник створенний для того, щоб поставити тобі близько 50 різних запитань про твій шлях, та майже всі з них так чи інакше стосуються одного найважливішого питання «А чого ти насправді хочеш?» і щойно ти знайдеш це, відчуєш, повіриш – ти станеш непереможною силою на шляху втілення твоїх мрій у реальність.

 • Відгуки (0)

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Коуч-альбом Мрія за 90 днів”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *