Дошка для нарізки Іменна King of kitchen 35 см

400.00 

Дошка для нарізки “King of kitchen” – інструмент справжніх чоловіків. Неважливо, наскільки гаряча його кров, неважливо, на столі баранина або свинина – важливий тільки той, хто стоїть на краю стола. Якщо він справжній майстер шашлику – йому просто необхідна ця дощечка. На її грань ми нанесли текст, який підкреслить його статус, глибина рубців покаже хто справжній гуру, і даний факт ні в кого не викликатиме питань.

Дуже добре підходить як подарунок для батька, чоловіка або друга, який від слова “кулінарія” починає сяяти особливим світлом передчуття. Розмір: 35 х 35 х 2 см Спосіб нанесення: лазерне гравіювання Матеріал: дуб Вага 1300 р Цей товар вимагає 100% передоплати, так як виготовляється на замовлення, персонально для вас і не підлягає поверненню, крім випадків присутності заводський брак. У коментарях до замовлення вкажіть бажану напис на дошці.

Цей товар вимагає 100% передоплати, так як виготовляється на замовлення, персонально для вас і не підлягає поверненню, крім випадків присутності заводський брак.

 • Опис

  Доска для нарезки “King of kitchen” – инструмент настоящих мужчин. Неважно, насколько горяча его кровь, неважно, на столе баранина или свинина – важен только тот, кто стоит у края стола. Если он настоящий мастер шашлыка – ему просто необходима эта досточка. На ее грань мы нанесли текст, который подчеркнет его статус, глубина рубцов покажет кто настоящий гуру, и данный факт ни у кого не будет вызывать вопросов.

  Отлично подходит как подарок для отца, мужа или друга, который от слова “кулинария” начинает сиять особым светом предвкушения.

  Размер: 35 х 35 х 2 см
  Способ нанесения: лазерная гравировка
  Материал: дуб
  Вес:1300 г.
  Этот товар требует 100% предоплаты, так как изготавливается на заказ, персонально для вас и не подлежит возврату, кроме случаев присутствия заводского брака.
  В комментариях к заказу укажите желаемую надпись на доске.

  Этот товар требует 100% предоплаты, так как изготавливается на заказ, персонально для вас и не подлежит возврату, кроме случаев присутствия заводского брака.

 • Відгуки (0)

  Відгуки

  Відгуків немає, поки що.

  Будьте першим, хто залишив відгук “Дошка для нарізки Іменна King of kitchen 35 см”“

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *