Блокнот в крапку Everyday English Notes

320.00 

Формат: 19х14 см
Кількість сторінок: 208
Колір паперового блока: Молочний
Наповнення: Ксенія Муравська, Анастасія Брандт в колаборації з Green Forest English School
Особливості: Міні-сет англійської на кожній сторінці, стрічка-закладка, паперова закладка-вкладиш, на обкладинці – вибірковий лак, оксамитова ламінація
Дизайнер: Дана Мощенко

Блокнот в крапку з міні-сетом англійської на кожен день. На кожному розвороті ти знайдеш три нові слова, ілюстрацію та qr-код на відео, аудіо або статтю, які покращать твою англійську. В кінці – 5 граматичних таблиць, які актуальні для будь-якого рівня англійської. Купити цей унікальний блокнот буде чудовою ідеєю як для себе, так і на подарунок для того, хто хоче знати більше.
Блокнот можна вести як записник, планер або щоденник, який щодня даватиме невелику але важливу порцію англійських “вітамінів”.
Особливості щоденника – блокнота з англійською Everyday english notes
Бренд Гіфті спільно з мережею англійських шкіл Green Forest створили цей класний блокнот – щоденник для вдосконалення твоєї англійської. Купівля цього блокнота допоможе зрозуміти, що це говорять в гучномовець в аеропорту Берліна або Амстердама. За допомогою цього щоденника, ти дізнаєшся, як правильно сказати англійською: “перекинути кістки”, “пісня, яка заїла”, “отримати стипендію”, “кільцева транспортна розв’язка,” відкласти на чорний день “і т.д.
Через одну сторінку цього щоденника – блокнота англійською, в кутку ти знайдеш 270 слів і фраз англійською з перекладом на українську та класною тематичною ілюстрацією.
Ці слова і фрази чергуються з 90 QR-кодами, за якими ти можеш перейти в світ аудіо та відео вивчення. Практика Listening за допомогою короткометражок, розбори текстів пісень на лексику і граматику, техніка Reading за допомогою короткої історії, про погоду з Аліною Демидюк, поради від викладача школи Green Forest, які допоможуть вивчати нові слова, корисні ресурси і багато іншого!
Кому варто купити щоденник – блокнот англійською
Якщо ти тільки вчиш, або ж уже практикуєш свою англійську, то купівля блокнота – щоденника з англійською однозначно тобі допоможе в цьому. Не будемо вже говорити про технічні переваги цього щоденника, а просто додамо – тримати його в руках, відкривати, торкатися сторінок, бачити стильні ілюстрації та приємні поєднання кольорів – це просто окреме задоволення.
Крім своїх корисних властивостей, блокнот – щоденник ще і дуже вабить відкрити його “ще раз” одним своїм зовнішнім виглядом і якістю друку.
З особливою гордістю і задоволенням можна купити блокнот – щоденник і на подарунок.
Кому завгодно: колезі по навчанню, колезі по роботі, другу чи подрузі. Навіть бабусі, яка раптом на пенсії вирішила помандрувати. А що!? Буде ще й англійською знати, як вимовити “немає лиха без добра” або “сльозами горю не допоможеш”! Щоденник Everyday English Notes допоможе прокачати інгліш кому завгодно!