Блокнот Ща всьо порішаю

295.00 

Формат: 19х13 см
Кількість сторінок: 160
Обкладинка: Тверда з матовою ламінацією
Матеріал: Дизайнерський картон
Колір паперового блока: Молочний (Німецькій Мункен, 100 г/м2)
Наповнення: 25 іронічних сюжетів з Гусем на кожному 3-му розвороті
Особливості: Розмітка в дрібну світло-сіру крапку, заокруглені краї, розкривається на 180, для аудиторії 18+
Дизайнер: Надія Кушнір (Надьожна)

Блокнот – супер герой із серії “Діла Ділішкі” з Гусем від Надьожної! Для тих, хто звик і у вогонь і у воду. Для тих, хто звик вирішувати свої справи тут і зараз!
25 дотепних і іронічних ілюстрацій з легендарним героєм на офісну тематику, 160 сторінок високої якості зі зручною розлінковкою – у крапку. Можна вести просто так, а можна в техніці Bullet Journal.
Замовляй просто зараз для себе або на оригінальний подарунок за класною ціною!
Особливості блокнота “Ща всьо порішаю”
Є ряд об’єктивних причин, за якими тобі потрібно купити цей оригінальний блокнот.
По-перше, його можна вести як завгодно. Як завгодно записувати плани/завдання/інсайти, креслити графіки і таблиці за індивідуальними потребами, малювати.
А можна – структуровано, освоївши систему ведення списків і справ “Bullet Journal”. Саме для неї розмітка у крапку підходить ідеально!
По-друге, крім мега зручної розмітки, основною фішкою цього оригінального блокнота є, звичайно ж Гусь! На розворотах він дуже життєво і прямолінійно говорить про босів, клієнтів і колег, про дедлайни і постійні завали на роботі. Його іронічні фрази на офісну тематику і підбадьорять, і настрій піднімуть. Його вислови відгукнуться у кожного, це ми гарантуємо! Купити блокнот “Ща всьо порішаю” можна собі або комусь із колег, друзів або близьких! Це корисний і креативний подарунок на будь-яке свято або просто так, без приводу!