Блокнот Роби, що хочеш

250.00 

Формат:19х13 см
Кількість сторінок: 160
Обкладинка: Тверда
Матеріал: Дизайнерский картон і поліпропілен
Колір паперового блока: Молочний
Дизайнер: Женя Олійник

Блокнот Роби, що хочеш – це точно твоє спасіння, якщо з подарунком щось пішло не так. Максимум крутості і мінімум рамок. 160 сторінок Мункен для абсолютної свободи дій і нестримного польоту твоїх чорнил.
Купи цей яскравий блокнот і пиши, що хочеш! Малюй, що хочеш! Ніяких законів і обмежень. Повна свобода вираження фантазії, цілей, думок, бажань. Для будь-яких записів без правил. Для свідомих малюнків і несвідомих каляк!
Особливості блокнота – щоденника приємна на дотик обкладинка в техніці soft touch;авторські ілюстрації всередині блокнота;
160 сторінок (чисті листи і листи в смужку) м’якого молочного відтінку з закругленими кутами; високоякісний папір (щільність – 100 г/м2) – німецький Мункен;
Стильний блокнот – щоденник для заміток з яскравою обкладинкою в унікальному авторському виконанні від української художниці Жені Олійник. Якісні листи з цікавими і навіть кумедними написами і неповторними ілюстраціями роблять блокнот таким, який хочеться весь час відкривати і наповнювати його особистим контентом:)
Щоденник повний чистими сторінками. Без обмежуючих табличок, цифр, дат і блоків. Деякі сторінки абсолютно вільні і надають твоїй уяві ідеальний простір для творчості. Малювати, креслити, клеїти колажі, писати – все, чого тільки душа забажає. Купи цей блокнот і РОБИ, ЩО ХОЧЕШ – як би прямо натякає тобі Женя Олійник! Не бійся бути собою, не бійся помилятися, ти на своїй території. Будь сміливим, будь вільним, не бійся виділятися! Створюй, впроваджуй, експериментуй і не думай про те, скільки тобі років – це не важливо! Будь різними, будь непередбачуваним, будь собою!
Також, в блокноті для нотаток є сторінки в смужку, які дозволяють заповнювати щоденник інформацією трохи рівніше:)
А ще, щоденник багатий дуже класним розворотом під назвою “Аварійний TO DO LIST”, який потрібно заповнювати у випадку виникнення ілюзії підвищеної працездатності. Як ним користуватися? Заповнити. Глибоко подихати. Попуститься. Делегувати завдання.
Кому варто купити блокнот – щоденник “Роби, що хочеш”
Бренд Gifty був створений для того, щоб нести в маси прекрасне і звільнити тебе від мук тривалого вибору подарунка. Покупка цього арт блокнота на раз вирішує ці дві проблеми одним махом.
Якщо у тебе в оточенні є волелюбні особистості, які люблять порушувати правила і діяти поза рамками, купити блокнот – щоденник “Роби, що хочеш” їм у подарунок буде відмінним рішенням.
Хоча…мабуть, такий щоденник стане корисним презентом і для того, хто трохи затиснутий і явно перебільшує фанатичним дотриманням всіх правил правопису по життю. Натякни, що пора розслабитися і дати волю хоча б своїй гелевій ручці для початку. Що не Excel-ем єдиним…Ну, а там вже як піде.