Блокнот Как же я спакоєн

295.00 

Формат: 19х13 см
Кількість сторінок: 160
Обкладинка: Тверда з матовою ламінацією
Матеріал: Дизайнерський картон
Колір паперового блока: Молочний (Німецькій Мункен, 100 г/м2)
Наповнення: 25 іронічних сюжетів з Гусем на кожному 3-му розвороті
Особливості: Розмітка в дрібну світло-сіру крапку, заокруглені краї, розкривається на 180, для аудиторії 18+
Дизайнер: Надія Кушнір (Надьожна)

Как же я спакоєн – повторюєш ти собі. Та око вже зрадницьки смикається від кількості прилітаючих задач.
Цей блокнот – дзен із серії Гусь “Діла Ділішкі” від Надьожної та Gifty створений саме для тих, кому часто доводиться робити паузи впродовж робочого дня, щоб глибоко подихати або порахувати до 10-ти!
Ceep calm, Гусь з тобою! 25 класних життєвих ілюстрацій з легендарним героєм на офісну тематику і 160 сторінок в точку – твій порятунок.
Замовляй просто зараз для себе або на оригінальний подарунок за класною ціною!

Особливості блокнота “Как же я спакоєн”
Купити цей оригінальний блокнот варто як мінімум з кількох причин:
1. Звичайно ж – крута яскрава обкладинка з легендарним Гусем. Мало того, він 25 разів ще й на розворотах всередині з’являється. Його прямолінійні і місцями навіть зухвалі висловлювання нікого не залишають байдужим. Цього разу він говорить на офісну тематику. З іронією про клієнтів, колег, босів, дедлайни і його відверте ставлення до цього вього;)
2. Окремої уваги варта розмітка цього оригінального блокнота – крапка. Виявилося, ще далеко не всі знають, наскільки зручно вести замітки у блокноті в крапку! Тут навіть є вибір. Можна або довільно записувати плани / завдання / інсайти, креслити графіки і таблиці, вести чек-листи. А можна – структуровано, освоївши систему ведення списків і справ “Bullet Journal”. Саме для неї така розмітка підходить ідеально і виводить планування на новий якісний рівень! Повір, такий подарунок оцінять і друзі, і колеги, і близькі!