Блокнот Хуяк, хуяк і ніхуяк

295.00 

Формат: 19х13 см
Кількість сторінок: 160
Обкладинка: Тверда з матовою ламінацією
Матеріал: Дизайнерський картон
Колір паперового блока: Молочний (Німецькій Мункен, 100 г/м2)
Наповнення: 25 іронічних сюжетів з Гусем на кожному 3-му розвороті
Особливості: Розмітка в дрібну світло-сіру крапку, заокруглені краї, розкривається на 180, для аудиторії 18+
Дизайнер: Надія Кушнір (Надьожна)

Свіжий хіт, а не блокнот! Один із самих-самих в серії Гусь “Діла Ділішкі” від Надьожної та Gifty! Для тих, хто працює-працює, а воно – ніхуяк.
Всередині – 25 дотепних ілюстрацій з іронічними і дуже влучними фразами нашого з тобою улюбленця на офісну і робочу тематику, 160 щільних сторінок у крапку високої якості.
Замовляй просто зараз в нашому інтернет магазині. Таким класним подарунком можна порадувати і себе, і кого-небудь з оточення. У тому числі і офісного;)
Особливості блокнота “Хуяк Хуяк и Ніхуяк”
Ми думаємо, що купити цей оригінальний блокнот потрібно всім! Без перебільшень, ти тільки подивися на цю обкладинку!
По-перше, його розмітка дозволяє розгулятися так, як тільки душа забажає. Довільно записувати цілі, плани, завдання, ідеї, вести списки, креслити графіки та діаграми, малювати таблиці за індивідуальними потребами… А можна освоїти техніку “Bullet Journal” і вести щоденник за цією схемою. Повір, твоє планування може заграти новими фарбами. По-друге, головна родзинка цього оригінального блокнота – Гусь! Це Легендарний персонаж від надзвичайно талановитої ілюстраторки Надії Кушнір, у якого вже просто армія шанувальників. І якщо ти ще не в їх рядах, то саме зараз час приєднатися!
По-третє, відмінна ж ціна!
Пошук оригінального подарунка, який точно запам’ятається і здивує – закінчується тут;) Повір, в житті кожної працюючої людини хоча б раз за його діяльність на роботі трапляється “хуяк хуяк і ніхуяк”. І це – як мінімум!
Гусь як ніхто це знає і на розворотах відверто говорить те, що думає про всіх цих клієнтів, босів і дедлайни. Його іронічні фрази на офісну тематику і підбадьорять, і настрій піднімуть, це ми гарантуємо!Даруй із задоволенням! І не тільки комусь, адже купити блокнот “Хуяк, хуяк і ніхуяк” можна і собі. Просто так.