Sale!

Банка шкарпеток для холостяка

145.00  125.00 

Холостяк – це не просто сімейний статус. Це певний спосіб життя. Чомусь так сталося, що саме з чоловіками шкарпетки асоціюються в першу чергу. Ходять цілі легенди про те, як вони їх втрачають і розкидають де не попадя. Та й чомусь вважається, що саме улюблена жінка повинна займатися цими питаннями. Мовляв, немає дружини – немає порядку зі шкарпетками у чоловіка. Це все, звичайно, дурниці. Але тематична консерва-носок «Для холостяка» – відмінний спосіб мило і іронічно пожартувати над приятелем, другом, братом чи колегою, який засидівся на самоті. Зрештою це прикольно і оригінально.

Ну, а до того ж не забуваймо, що в принципі шкарпетки-хороший презент. І на те є безліч причин: читай і стверджує в тому, що цей подарунок треба терміново замовити.

Шкарпетки – це тепло і затишно.
Хороші шкарпетки – це екологічно і корисно для здоров’я. А наші шкарпетки, безумовно, виготовлені з правильних матеріалів. На 80 відсотків в їх складі переважають волокна натуральної бавовни. А на 20 – штучні (поліамід і еластан). Все тому що бавовна краще за все працює з невеликим доповненням штучних волокон. Такі шкарпетки будуть приємні до тіла, мають хорошу теплопровідність, але в той же час не покриваються катишкамі, стійкі до прання і довго-довго не зношуються.
Шкарпетки з незвичайним дизайном – це стильно. Пройшли ті часи, коли шкарпетки повинні були бути непомітною і невигадливою деталлю в цибулі. Тепер вони цілком можуть задавати тон всьому образу і бути екстравагантною родзинкою. Такі шкарпетки, як в консервах «Для холостяка» – відмінне доповнення до стилів стріт, гранж, спорт-шик, звичайний спорт, авангард і, звичайно, кежуал. Твій улюблений холостяк точно стане справжнім стилягою в таких шкарпетках.
Яскраві шкарпетки – це модно, актуально і весело. Ось точно, надягаючи такі сонячно-жовті шкарпетки, хлопець буде відчувати прилив сил, енергії і радості. А це знову-таки запорука гарного продуктивного дня, та й щасливого життя в цілому.
Матеріал шкарпеток: 80% котон, 16% поліамід, 4% еластан

Розміри: універсальний (36-45)