Все подарки
Все подарки

Фотоконкурс ЛЮБЛЮ УКРАЇНУ!!!

я люблю украину

До Дня незалежності України оголошуємо конкурс в соціальній мережі Вконтакте та FACEBOOK!

Надсилайте свої фото, які демонструють ваші патріотичні почуття на підтримку своїй країні, та отримуйте цінні подарунки.
Для участі в фотоконкурсі необхідно:
1. Обрати одну фотографію та додати її в цей альбом. На фото мають бути зображені ви з державною символікою або у національному одязі чи в одязі кольорах державного прапору.
2. Стати учасником групи Удиви Всех – оригинальные подарки та зробити максимальний репост своїм друзям информації про конкурс та вашого фото. Адже чим більше друзів знатиме про конкурс і віддасть свій голос за ваше фото, тим більше шансів стати переможцем.
3. Фото приймаються до 26 серпня 2014 року.
4. Фотографії, які отримали найбільшу кількість лайків станом на 1 вересня оголошуються переможцями. Переможці перших трьох місць отримають подарунок – скретч карту України з 4 міні-картами для планування маршруту по Україні та картку VIP-клієнта магазину Удиви Всех. Решта учасників отримають гарантований подарунок обкладинку на український паспорт та знижку 5% на весь асортимент нашого магазину подарунків!
5. Отримати подарунки можна за адресою: м.Київ, вул.Солом’янська, 1. Жителі інших міст можуть замовити доставку Новою поштою.
6. Увага, у випадку, якщо голоси будуть «накручувати», адміністратор групи має право не враховувати фальшиві голоси.
Чекаємо ваші креативні фото!

Подарок
Подарунок – скретч карта України
автор lilisimo
Приклад фото автор lilisimo
EkOGMe9N1Rc
Приклад фото
автор lilisimo
Приклад фото автор lilisimo